Шановні юристи району!

Сьогодні професія правника – одна з найбільш престижних і шанованих, адже практично кожна галузь господарства чи сфера життєзабезпечення потребує вашої компетентної поради і допомоги. Тому надзвичайно важливими рисами юриста-професіонала є компетентність і висока кваліфікація. Суспільство покладає на Вас величезну відповідальність, очікуючи верховенство права і створення такого законодавчого поля, яке повністю б захищало інтереси громадян.

Тож нехай верховенство права, буква закону та справедливість завжди будуть головними орієнтирами у Вашій щоденній роботі. Служіть інтересам Зіньківщини та її громадян, з честю примножуйте славні традиції своєї професії.

Бажаємо Вам миру,  доброго здоров’я, особистого щастя, тепла і родинного затишку.

голова районної ради,

Сергій Нерозя