З нагоди 60-річного ювілею

В гарну пору щедрої, золотої осені до Зіньківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2  “СОНЕЧКО” завітав великий коштовний скарб –  60-ти річний ювілей.

Привітати працівників та ветеранів закладу, батьків, дітвору прийшло керівництво району та міста. Вони бажали присутнім мирного неба над головою,  міцного здоров’я,  терпіння, творчого натхнення. Зокрема, заступник голови районної ради Сергій Загорулько зазначив, що найдорожчий скарб у кожного народу –  його діти. Недарма, відомий французький філософ говорив, що міцна сім’я починається із першого маляти, котре з’являється на світ, а держава, коли у ній житимуть щасливі сім’ї.  Саме тому із давніх-давен суспільство підтримувало розвиток  майбутнього покоління, умови, в яких воно мешкало. У зв’язку із цим у Зінькові, в  жовтні 1956 року,  виникла потреба у відкритті, у колишньому попівському будинку, хоча б  однієї групи для виховання дітлахів.

На святі працівників трудового колективу садочку нагородили грамотами різних рівнів.

Загалом, захід був достатньо цікавим та змістовним, насичений різноманітними художніми виступами, неординарними номінаціями тощо. Впродовж свята присутніх своїми оригінальними талантами радували вихованці закладу.