Премія чекає на лауреатів

Продовжується прийом матеріалів на здобуття у 2016 році премії Полтавської обласної ради імені Лялі Убийвовк, заснованої для відзначення жителів області, учнівської та студентської молоді, учителів загальноосвітніх шкіл області за вагомий особистий внесок у збереження патріотичних традицій, утвердження спадкоємності, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Премія присуджується у номінаціях:

– «У житті завжди є місце подвигу» – за патріотичне виховання молодого покоління, створення кімнат та музеїв бойової слави;

– «Ім’я твоє невідоме, подвиг твій безсмертний» – за пошукову роботу по увічненню пам’яті земляків – героїв-підпільників, які внесли вагомий вклад у визвольну боротьбу під час фашистської окупації, проведення фундаментальних досліджень історії свого краю, пов’язаної із діяльністю підпільних організацій та визвольною боротьбою, яка здійснювалася на окупованій фашистами території;

– «Пам’ять, відтворена музами» – за створення музичних, літературних творів, творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва з висвітленням відповідної тематики.

Розмір Премії складає 2000 гривень.

Пропозиції про присудження Премії вносять відділи (управління) освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, органи місцевого самоврядування, громадські та ветеранські організації.

У листі-клопотанні до оргкомітету Премії вказується прізвище, ім’я, по батькові кандидата на нагородження, місце навчання, роботи, посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається його конкретний внесок у справу патріотичного виховання та увічнення пам’яті земляків. До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи, та печаткою, додається ксерокопія паспорту (свідоцтва про народження) та ідентифікаційного коду претендента.

Прийом матеріалів проводить обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. Документи на здобуття Премії приймаються до 1 листопада за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Нечуя-Левицького, 4, тел. 2-49-86.