З нагоди Дня захисника України

Напередодні державного свята  – Дня захисника України, в місті Зіньків відбулося покладання квітів до місця вшанування загиблих воїнів   в  зоні АТО, урочистий  мітинг біля Меморіалу Вічної Слави.  В заходах взяли участь керівництво району та міста, працівники установ, організацій Зінькова,  жителі району.

Із вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної ради Сергій  Загорулько,  секретар Зіньківської міської ради Володимир Чикало, голова райдержадміністрації Віталій Панченко та інші.

Вони згадали про воїнів, котрі полягли на полях бою в давні часи Другої світової війни та  військовослужбовців Збройних Сил України, які відстоюють незалежність та  суверенітет країни у наш час.

Зокрема, Сергій Загорулько зазначив, що цей день єднає жителів нашого  району, закликає усіх нас  до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Особливо сьогодні, коли на східних теренах рідного краю ведеться військова боротьба, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ наших предків.

На завершення, відбулось покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави.

Урочиста частина продовжилась святковим концертом, за участю артистів районного будинку культури.

DSCN5861 DSCN5863 DSCN5864 DSCN5866 DSCN5876 DSCN5880 DSCN5886 DSCN5888