Шановні захисники України!

Щороку 14 жовтня ми відзначали Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. З 2015 року, у цей день святкуємо ще й День захисника України.

Це одне з найважливіших свят, що  символізує нерозривність ратних традицій, нероздільність зв’язку між всіма, хто причетний до високого звання захисника України: від вкритих сивиною фронтовиків Другої світової війни, до військовослужбовців Збройних Сил України, які відстоюють незалежність та  суверенітет країни у наш час.

З нагоди свята, щиро вітаю Вас з Днем Захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Бажаю Вам мирного неба над головою, здоров’я, довголіття, терпіння бадьорості духу, родинної злагоди, радості і добра!

голова районної ради,

Сергій Нерозя