Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя району хлібом і всім тим, що додається до нього.

Завдяки наполегливій трудовій праці, високому професіоналізму робітників харчової  промисловості, ця галузь активно нарощує свій потенціал, створює продовольчу безпеку району.

Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у розвиток економіки, забезпечення продовольчої стабільності та підвищення рівня життя наших земляків.

Шановні трудівники! Бажаю всім Вам миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі Ваші задуми на радість Вашим родинам, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту усього українського народу.

голова районної ради,

Сергій Нерозя