Вітали ювіляра

17 жовтня, голова ради Зіньківської районної організації ветеранів, поет, патріот Зіньківського краю, наш талановитий земляк Володимир Прислонський святкує свій 70- річний ювілей.

З нагоди свята, почесного ветерана Зіньківщини прийшло привітати   керівництво району та міста. Вони  дякували земляку за те, що не стоїть осторонь проблем людей поважного віку, що прославляє рідний край своїми віршами, що вірний своєму слову, своїй праці.

Підтвердженням похвальних слів, стали численні почесні грамоти різних рівнів, котрими був нагороджений ювіляр. Не оминуло увагою  Сергія Петровича і керівництво області. Так, у день особистого свята, за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху на Полтавщині, військово-патріотичне виховання молодого покоління, активну громадську позицію та з нагоди 70-річчя від дня народження, зіньківчанин був відзначений нагрудним знаком та почесною грамотою Полтавської обласної ради. Нагороду  імениннику почесно передав голова районної ради Сергій Нерозя, котрий звернувся до нього із вітальним словом.

На завершення, учасники районного будинку культури порадували ювіляра музичними композиціями.