Є ким пишатись зіньківчанам

Сергій Гавриш, 1988 року народження, навчаючись у Тарасівській школі, за будь-якої погоди 4 роки поспіль ходив на тренування з вільної боротьби до Зіньківської школи №1 до тренера Івана Чумака. Неодноразово був переможцем облради ФСТ «Колос» та призером чемпіонатів області, виконавши норматив першорозрядника. Після 9 класу поступив на навчання до Лебединського педучилища на факультет фізичного виховання. Поскільки там не було умов для тренувань з вільної боротьби, став відкривати для себе секрети нового виду спорту – панкратіон. Через три роки став чемпіоном Сумської області. Після закінчення навчання у педучилищі вступив на навчання до Сумського педуніверситету (заочно) та розпочав свою трудову діяльність тренером з панкратіону у Лебедині. До речі, немало і зіньківчан, що навчались в училищі, пізнавали секрети цього виду боротьби.

Згодом Сергій був запрошений на посаду викладача з панкратіону у педучилище. Звиклий до нелегкої сільської праці – втоми на тренуваннях не помічав. І результат не забарився, у 2015 році на чемпіонаті України виконав норматив майстра спорту України, а на початку вересня ц.р. на чемпіонаті світу з панкратіону в Мінську посів почесне 3 місце. Маючи 11 суперників та отримавши три перемоги, він поступився чемпіону з Росії та срібному призеру з Казахстану.

Немало чемпіонів та призерів області виховав цей молодий і перспективний граючий тренер, серед яких немало вихідців із Зіньківщини. Особливо Сергій Гавриш пишається спортивними здобутками своєї вихованки Скрипник Світлани, 1994 року народження, яка до 9 класу займалась гандболом у Зіньківській ДЮСШ, мала хороші спортивні досягнення, а, поступивши до Лебединського педучилища, стала займатися панкратіоном. У 2015 році Світлана виграла чемпіонат України з панкратіону, в тому ж році здобула золото на чемпіонаті Європи в Турції та чемпіонаті світу в Італії, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу. А на початку вересня 2016 року в столиці Білорусі Мінську на чемпіонаті світу здобула срібло, потішивши своїми здобутками першого тренера Сергія Гавриша. До речі, минулого року вона успішно закінчила Сумський педуніверситет і в даний час працює заступником директора ДЮСШ «Старт» в м. Суми.

Тож нових вам спортивних здобутків, шановні зіньківчани, та досягнень у підготовці нових зірочок на борцівському небосхилі!

Гавриш Сергій                                    Скрипник Світлана

Інформація за матеріалом