Субсидія, на опалювальний сезон, офіційно надається із 1 жовтня.

28 жовтня голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У роботі взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда,  очільники міської, селищної та сільських рад, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради та інші.

Перше питання порядку денного стосувалось стану призначення субсидій населенню району. Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень зазначив, що соціальна допомога населенню по оплаті комунальних послуг, на опалювальний сезон, офіційно надається із 1 жовтня. Наголосив, що населення, котре отримає субсидію, при розрахунках може користуватися переплатою за комунальні послуги попередніх місяців.

Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ніна Педик проаналізувала роботу з обліку, зберігання та використання бланків свідоцтв у сільських та селищній радах району, дотримання умов їх схоронності, адже вони відносяться до документів суворої звітності.

На засіданні присутні ознайомились із умовами проведення та основними завданнями новоствореного районного конкурсу проектів розвитку громад Зіньківського району, який передбачає залучення коштів з районного бюджету на вирішення важливих соціальних проблем  місцевих громад.

Цікавою виявилась підсумкова  інформація про виконання зведеного бюджету району за 9 місяців 2016 року. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько зазначила, що за цей період зведений бюджет району по доходах загального фонду, без урахування трансфертів, виконаний на 135,8 %, перевиконання становить 21555, 4 тис. грн. Фактичні надходження доходів за 9 місяців 2016 року проти відповідного періоду 2015 року зросли на 29828,6. тис.грн., у зв’язку із цим –  темп приросту становить 57, 3%.

Також, на координаційній раді, присутніх ознайомили із аналізом надходження коштів від рад  району для співфінансування закладів соціальної сфери. Так, станом на 25 жовтня 2016 року районному бюджету від територіальних громад району виділено субвенції на загальну суму 8 077, 4 тис.грн., на даний час перераховано 7 289,3 тис.грн., що становить 87,8% від запланованих показників.

У різному, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага проінформував про поводження із твердими побутовими відходами на території рад району, а керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда – ознайомив голів рад району із листами, що надійшли від Департаменту Агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації та ПАТ «Полтаваобленерго».