Шановні жителі Зіньківщини!  Дорогі ветерани!

28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 72-річниця з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в нашій державі, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

У цей славний незабутній день, ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та віддаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
Шановні земляки! Будьмо гідними наступниками героїчного покоління визволителів, бережімо стабільність та мир, гуртуймося для того, щоб спільними зусиллями зробити прийдешній день кращим.

Бажаємо Вам мирного неба над головою, довгих років життя, міцного здоров’я, бадьорості духу та родинного затишку.

Голова районної ради

Сергій Нерозя