Фінансова підтримка із районного бюджету соціальній галузі Зіньківщини, на сьогодні, сягає понад 5 млн. грн.

Щорічно у першу неділю листопада працівники соціальної сфери України відзначають своє професійне свято, котре встановлено в нашій державі «…на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики…» згідно з Указом Президента України «Про День працівника соціальної сфери» від 13 квітня 1999 року № 374/99.

Це професійне свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров’ям, плануванням сім’ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки і багатьма іншими.

З нагоди свята, 4 листопада,  у залі засідань Зіньківської районної ради відбувся урочистий концерт. Із вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної ради Сергій  Загорулько, заступник міського голови Геннадій Хорошун, керівник апаратом райдержадміністрації Анатолій Водолага та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда.

Вони нагородили працівників  соціальної сфери грамотами різних рівнів, дякували  їм за турботу про жителів Зіньківщини, за забезпечення соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Так, заступник голови районної ради Сергій Загорулько зазначив, що враховуючи складну соціально-економічну ситуацію в державі, значна фінансова підтримка із районного бюджету була направлена територіальному центру соціального обслуговування району. У цьому році це понад 4,3 млн. грн. Також,  за рахунок субвенцій із районного бюджету на Зіньківщині  діє програма підтримки соціально вразливих верст населення району «Турбота». Так, на неї у цьому році вже виділено понад 800 тис. грн.

Впродовж свята учасники районного будинку культури радували соціальних працівників  новими, цікавими та  різноманітними виступами.