У центрі уваги – діти

2 листопада голова районної ради Сергій Нерозя разом з депутатом районної ради Геннадієм Хорошуном, начальником відділу освіти Юрієм Дахном, Проценківським сільським головою Володимиром Литвиненком відвідали навчально-виховні заклади у селі Проценки – школу та дитсадок.

У ході конструктивної розмови порушувались найбільш актуальні питання життєдіяльності даних установ, а саме забезпечення теплового режиму в школі та дошкільній установі, для того було вирішено замінити дерев’яні дверні вхідні блоки у школі та вікна в дитсадку на сучасні енергозберігаючі. Кошти на ці роботи виділено з районного та місцевого бюджетів.

Одним з головних під час зустрічі було питання будівництва у Проценківській школі теплогенераторної під тверде паливо.

Директором школи Хорошун Л.В. порушувалось питання про ремонт покрівлі та відмостки школи по периметру, списання сільськогосподарської техніки, яка є вже зношеною і не використовується в навчальному процесі.

Актуальним на сьогодні залишається забезпечення підвезення дітей до закладів освіти з навколишніх сіл, потреба в ремонті старого шкільного автобуса та придбанні нового.

Проценківська громада сподівається, що і сільськогосподарські суб’єкти, які господарюють на землях Проценківської сільської ради, як і раніше, не залишаться осторонь у наданні фінансової допомоги на виконання даних робіт.

Матеріал за інформацією

районної газети