Новини із «Колоса»

Про те, що спортивний зал потребує невідкладного ремонту, доводилося чути не від одного керівника району, але далі балачок справа не йшла, бо озвучити справу завжди легко, ніж її вирішити. Але якщо ще декілька років тому приміщення було  у більш-менш задовільному стані, то в цьому році його вже сміливо було називати аварійним. Втім, на щастя, вигляд розрухи, який споруда мала ще цього літа, залишився тільки на фотознімках, бо даний час значна частина робіт по порятунку приміщення вже виконана. Зіньківчани, проходячи повз, з радістю спостерігають, як ведуться ремонтні роботи і спортзал районної організації ФСТ «Колос» невпізнанно оновлюється. І все це стало можливо завдяки нинішньому керівництву районної ради, депутатському корпусу та народному депутату України Олегу Кулінічу: 571, 2 тис. грн. виділено з районного бюджету, 868,1 тис. грн. – з державного.

Що зроблено по «Колосу» і що на черзі розповідає голова районної ради Сергій Нерозя:

– На сьогодні робота по реконструкції спортивного корпусу із спортивним залом з облаштуванням скатної покрівлі вже завершуються. Повністю замінено покрівлю та віконні блоки, згідно проектного рішення, звужено пройоми та утеплюються стіни. На черзі – капітальний ремонт відмостки навколо спортивної споруди. Разом з тим, замовлено документацію на виготовлення внутрішніх робіт – реконструкцію системи опалення, заміну підлоги, перепланування під душові та роздягалки, а також впорядковані роботи в залі та адмінприміщенні.

Матеріал за інформацією

районної газети

“Голос Зіньківщини”

№ 89 (9167) від 8. 11.16 р.