За рахунок коштів із районного та місцевих бюджетів, на галузь культури у 2016 році вже виділено близько 3,5 млн. грн.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність і  первозданну чистоту. В сучасному українському суспільстві, де сфера культури  виявляється часто неоціненою, важливо визначити і стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному здобутку нашого народу, щоб не опинитися, як говорила українська письменниця та поетеса Ліна Костенко «…на задвірках культурного прогрессу». Саме тому, в осінній день – 9 листопада, разом із Днем писемності та мови, в нашій державі  відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З нагоди свята, в актовому залі Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2 відбувся святковий концерт, у якому взяло участь керівництво району та міста. Зокрема, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха та голова профспілкового комітету працівників культури району Віктор Литус. Вони привітали винуватців свята із професійним днем, ознайомили їх із здобутками галузі, котрі були досягнуті у поточному році.  Так, Сергій Загорулько зазначив, що за рахунок коштів із районного бюджету, на Зіньківщині  діє програма підтримки та розвитку культури – на неї у цьому році вже виділено близько 2 млн. грн. Також, значна фінансова підтримка на дану галузь надходить із місцевих бюджетів. У 2016 році – це понад 1,3 млн. грн.

На останок, очільники району, міста та галузі культури  побажали присутнім мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, а  кращих працівників сфери відзначили грамотами різних рівнів.

Впродовж свята учасники районного будинку культури радували новими хореографічними номерами.