На робочій зустрічі

1 вересня 2016 року, в місті Зіньків, по вул. Воздвиженська, 64 розпочало роботу «Зіньківське бюро правової допомоги»  Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги». Мета новоствореного закладу – надавати жителям району  безоплатну правову допомогу.

Для налагодження співпраці між Зіньківською районною радою та Бюром правової допомоги, 10 листопада,  відбулась робоча зустріч. Під час засідання  заступник голови районної ради Сергій Загорулько та директор Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Бубир обговорили підписання меморандуму  про співпрацю, прийняття в новій редакції Програми правової освіти населення Зіньківського району на 2016-2020 роки та інше.  Людмила Бубир наголосила, що така співпраця сприятиме посиленню правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот району.

Після детального обговорення,  Сергій Загорулько  повідомив, що дане питання буде винесене на розгляд чергової сесії районної ради.

У заході прийняв участь керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги Андрій Свєшніков та новопризначений  заступник начальника відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Сергій Корнійко, котрий був представлений присутнім.