Обговорили актуальні питання стосовно роботи в електронній системі публічних закупівель «ProZorro»

11 листопада, у залі засідань відділу освіти райдержадміністрації, за участю  бухгалтерів рад району та бюджетних організацій,  відбулась нарада-семінар. Відкрив засідання заступник голови районної ради Сергій Загорулько, котрий побажав присутнім отримати корисну інформацію по питаннях, що цікавлять.

Про основні завдання та функції «Зіньківського бюро правової допомоги»  Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» розповідав новопризначений  заступник начальника  бюро Сергій Корнійко, котрий був представлений присутнім. Він ознайомив  присутніх із результами діяльності та наступними кроками  закладу, а також, проінформував про перелік осіб, які матимуть право на отримання безоплатної вторинної допомоги.

Головний спеціаліст, юрисконсульт управління Державного казначейства у Зіньківському районі  Віталій Кулик  ознайомив бухгалтерів із змістом постанови Кабінету Міністрів України № 151 «Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат», яка діє  від 18 лютого 2016 року.

Основне питання порядку денного стосувалось актуальних питань у роботі електронної системи публічних закупівель «ProZorro», адже із 1 серпня 2016 року, всі бюджетні організації та установи в Україні уже проводять закупівлі товарів, робіт та послуг з додержанням вимог Закону України № 922 від 25.12.2015 р. «Про публічні закупівлі». Про граничну межу допорогових та понадпорогових закупівель, порядок визначення  відповідальних осіб для проведення відповідних  процедур та  зміст електронних торгів  розповідала інспектор фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради Олена Голуб. Окремо зупинилася на особливостях планування закупівель на 2017 рік та на формуванні Річного плану закупівель і додатку до нього.

Загалом, захід виявився корисним для бухгалтерів району, адже між ними виникла конструктивна, змістовна та об’єктивна розмова по ряду фінансових  питань.