Шановні працівники та ветерани установ зв΄язку та радіо району!

Вітаю Вас із професійним  святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!  Розвиток засобів комунікацій та інформаційних технологій – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес, адже завдяки ним,  ми щодня дізнаємося про події у районі, в цілому у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.
   Це свято об’єднує всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
  З нагоди свята, бажаю всім Вам  мирного неба над головою, професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, завжди гарного настрою.
  Хай всі ваші плани будуть реалізовані!

Голова районної ради

Сергій Нерозя