Свято хвали мозолястим рукам селян!

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається свято хвали мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу – День працівників сільського господарства.

На передодні свята, у районному будинку культури відбувся святковий концерт, у якому взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк та голова райкому профспілки працівників аграрно-промислового комплексу Світлана Троян.

Олена Вовк  ознайомили присутніх із здобутками галузі, котрі були досягнуті у поточному році. Так, у 2016 році, сільськогосподарські підприємства району зібрали 14,2 тис.га ранніх зернових культур; вирощено та намолочено 63,6 тис. т. ранніх зернових культур, що є п’ятим показником по області, при середній урожайності 44,9 ц / га, що на 13 ц / га вище ніж середньообласний показник. Наголосила, що на сьогодні району не вдається подолати негативні тенденції у галузі молочного скотарства.

Про фінансову підтримку сільськогосподарської галузі району розповідав заступник голови районної ради Сергій Загорулько, котрий зазначив, що для залучення із  обласного бюджету понад 1 млн. грн. на розвиток сфери,  на  дев’ятій сесії районної ради затверджено програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району, на котру, із районного бюджету,  планується виділити близько  300 тис. грн. Головна мета зазначеної Програми є збільшення додаткової вартості в аграрній сфері, підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

На останок, керівництво району та сільськогосподарської галузі  побажали винуватцям свята мирного неба над головою, щоб надалі рясно колосились щедрими врожаями їхні ниви, втілювались  в життя їхні плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної Зіньківщини, незалежної України, а кращих працівників сфери відзначили грамотами різних рівнів.

Впродовж свята присутніх новими хореографічними номерами радували учасники районного будинку культури, шоу-балет «Флеш», дует «Кармеліта», гурт «Вікторія» та інші.

IMG_0887 IMG_0907 IMG_0900 IMG_0897 IMG_0910 IMG_0952 IMG_0949 IMG_0923 IMG_1011