Шановні працівники та ветерани сільського господарства Зіньківщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.
Відзначення в державі цього дня –  означає хвалу мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Їхня природна мудрість, працездатність, багатий досвід живлять сьогодні  українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі –  буде благополуччя і спокій.

Тож, хай під мирним небом рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної  Зіньківщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Нехай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у  сімейному затишку, мирі, щасті та благополуччі.

Голова районної ради

Сергій Нерозя