Вільні творять майбутнє!

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в нашій державі, щороку, 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. З нагоди пам’ятного дня, представники органів місцевого самоврядування, управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району зібрались на урочистий мітинг біля пам’ятника Великому Кобзарю.

Захід відкрив Зіньківський міський голова Сергій Максименко. Зі словами вітання до присутніх звернувся заступник голови районної ради Сергій Загорулько та громадський активіст, поетеса, волонтер Ганна Гайдаш-Литовець. У своєму виступі Сергій Загорулько закликав зіньківчан до миру, порозуміння й згуртованості  та зазначив, що сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет та  кордони –  ще продовжується. Та будь-яка подія має початок і має кінець. Ми повинні свято вірити, що на нашу українську землю скоро прийде мир, бо такий народ, як наш – трудолюбивий, щирий, відвертий, добрий заслуговує на мир, злагоду та процвітання.

У цей день  були покладені квіти громадськістю  до монумента загиблим воїнам АТО Зіньківщини та пам’ятника Тарасу Шевченку.

Урочистості продовжились у районному будинку культури, де відбувся вечір-реквієм по вшануванню Пам’яті Героїв Небесної сотні та зіньківчан, які загинули в зоні АТО. Присутні мали змогу переглянути тематичні ролики подій Революції Гідності, а також, біографічні довідки загиблих земляків, котрі захищали територіальну цілісність України в зоні АТО.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-земляків, що загинули на передовій. Зі сцени лунали патріотичні пісні у виконанні артистів районного будинку культури, а із уст учнів навчальних закладів міста – душевні вірші.

Днем раніше в церквах району відбулись поминальні панахиди за загиблими.

IMG_1075 IMG_1147 IMG_1078 IMG_1079 IMG_1091 IMG_1109 IMG_1127