Шановні Зіньківчани!

21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи. У це знаменне і величне свято ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.

У час змін, нашим святим обов’язком є відродження Зіньківщини,  утвердження в ній ідеалів свободи і демократії. Маємо пам’ятати своїх героїв і віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Дорогі земляки! Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу, адже  наша боротьба не закінчена, доки не припинилася війна на сході, не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи і закликаю до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри в краще майбутнє нашої країни, нашого Зіньківського краю.

голова районної ради

Сергій Нерозя