Відбудеться дванадцята (позачергова) сесія районої ради

Відповідно до статті 22 регламенту районної ради сьомого скликання, статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за розпорядженням голови Зіньківської районної ради № 35 від 15.11.16 р., скликати пленарне засідання дванадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання 23 листопада 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради та районної державної адміністрації (м. Зіньків, вул.Воздвиженська, 40).

На розгляд сесії внести питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  4. Різне.

Інші питання.

На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради Овчаренко Л.М., Путрю О.О., заступників голови та керівників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих установ та організацій, керівників засобів масової інформації району (за списком).