Розглянули ряд питань

Ціла низка питань виносилась 22 листопада на розгляд спільного засідання постійних комісій районної ради  з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації; аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, на котрому головувала Світлана Чикало.

Перші питання порядку денного, по яким доповідав керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага,  стосувались затвердження  в новій редакції програми правової освіти населення району на 2016-2010 роки, а також, внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2020 роки та до Програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2016 рік. Проекти рішень, із зазначених питань, були погоджені депутатами на рекомендовані до розгляду на президії та  позачергової сесії районної ради.

Про затвердження програми з питань захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах у Зіньківському районі на 2017-2020 роки, інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Рись. Вона наголосила на пріоритетах Програми, зазначила основні напрямки діяльності, а саме: проведення профілактичної роботи направленої на збереження родин, надання підтримки та соціального захисту спрямованої на дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження вчиненню ними правопорушень та злочинів, розвиток сімейних форм виховання дітей та національного усиновлення.

На розгляд президії та дванадцятої (позачергової) сесії районної ради депутати рекомендували внести районну програму розвитку дитячо-юнацького гандболу на Зіньківщині.  Як зазначив начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно, основна мета Програми – покращення матеріально-технічної бази Дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П.Літвішка, а саме: придбання автотранспортного засобу для перевезення вихованців закладу, реконструкція і вдосконалення  спортивного майданчика, спортивного залу, спортивної форми, інвентарю та інше.  У зв’язку із змінами назв вулиць, депутатами було внесено на розгляд президії та позачергової сесії районної ради, проекти рішень щодо затвердження статутів навчальних закладів району в нових редакціях та зміну назви Комсомольської загальноосвітньої школи.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько проінформувала присутніх про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік та прозвітувалась про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. Загальний обсяг надходжень районного бюджету (без урахування трансфертів) по загальному фонду становить  41 908,4 тис.грн., що на 10664,2 тис.грн. (134,1%) більше планових показників, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 68,5% або на 17035,1 тис. грн.

Також, на засіданні постійних комісій районної ради було  розглянуто технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, ряд листів та інше.

У роботі взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя та його заступник Сергій Загорулько.