Працювали на засіданні позачергової сесії

23 листопада, під головуванням голови районної ради Сергія Нерозі, відбулась дванадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. На засіданні  депутати вперше працювали на нещодавно придбаній електронній системі  поіменного голосування, котра була встановлена відповідно  статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У роботі взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівники відділів, управлінь, організацій району, голови рад району та інші.

На пленарному засіданні було внесено зміни до діючих районних програм та деякі затверджено в новій редакції. Зокрема, програми правової освіти населення району; розвитку фізичної культури і спорту; економічного і соціального розвитку Зіньківського району; з питань захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах у Зіньківському районі; розвитку дитячо-юнацького гандболу у Зіньківському районі.

У зв’язку із змінами назв вулиць, депутатами було погоджено проекти рішень щодо затвердження статутів навчальних закладів району в нових редакціях та зміну назви Комсомольської загальноосвітньої школи.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько прозвітувалась про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року  та проінформувала присутніх про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік та.  У виступі повідомила, що загальний обсяг надходжень районного бюджету (без урахування трансфертів) по загальному фонду становить  41 908,4 тис.грн., що на 10664,2 тис.грн. (134,1%) більше планових показників, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 68,5% або на 17035,1 тис. грн.

Також, депутатами були прийняті наступні рішення: про меморандум про співпрацю між Зіньківською районною радою та Другим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги; про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету та інші.

На завершення засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання, депутатський корпус  затвердив технічну документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів та розглянули ряд депутатських запитів. Так, депутат районної ради Геннадій Хорошун, у своєму зверненні зазначив, що земельна ділянка, котра знаходиться на території Зіньківської міської ради, передана Головним управлінням Держгеокадастру в Полтавській області фізичній особі для ведення фермерського господарства, як пасовище, на сьогодні – переорана. Вислухавши вищезазначене, депутати прийняли рішення направити дане звернення  до відповідних служб для встановлення правомірності використання цієї земельної ділянки орендарем. Наступні звернення, котрі розглянули депутати,  стосувалися ремонту у Загрунівському фе́льдшерсько-акуше́рському пункті. По даному питанню, було вирішено здійснити виїзд в даний медичний заклад, задля з’ясування обставин на місці.

Напередодні  дванадцятої (позачергової) сесія районної ради сьомого скликання відбулось засідання президії та  постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

IMG_1215 IMG_1208 IMG_1207 IMG_1202 IMG_1200 IMG_1177