Відвідали місцеві медичні заклади району!

На дванадцятій (позачерговій) сесії  Зіньківської районної ради сьомого скликання серед ряду питань, було розглянуто депутатський запит Людмили Софієнко та Валентини  Бондаренко, що стосувався ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту у с. Загрунівка. Проблема полягає в тому, що ремонтна бригада комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», майже за рік, замінили на ФАПі лише вікна і двері на енергозберігаючі та побудували вигрібну яму для каналізації. Хоча проточна вона у  медичній будівлі – відсутня. Депутати районної ради зазначили, що більшість жителів села похилого віку, тому відсутність нормальних умов медичного обслуговування викликає занепокоєння та створює соціальну напругу в селі.

Саме тому, головою районної ради Сергієм Нерозею разом із його заступником Сергієм Загорульком та головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Андрієм Рисем було здійснено виїзд в даний медичний заклад, задля з’ясування обставин на місці.

У роботі взяли участь депутати районної ради Людмили Софієнко та Валентини  Бондаренко, секретар Загрунівської сільської ради Тетяна Горбатій та інші. Оглянувши приміщення, присутні зауважили, що стан, котрий нині має будівля, дійсно непридатний для надання та отримання належних медичних послуг. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Рись пояснив, що ремонт у будівлі не завершений через  ряд організаційних та кадрових проблем. Зазначив, що до кінця поточного року ФАП буде приведений до ладу. Голова районної ради Сергій Нерозя пообіцяв депутатам проконтролювати завершення ремонтних робіт у закладі та наголосив, що таке відношення працівників Центру до своїх функціональних обов’язків  неприпустиме , тому вони понесуть за неї відповідальність.

Цього дня, задля  з метою вивчення стану місцевих медичних закладів, керівництво району разом із  головним лікарем Центру Андрієм Рисем,  відвідали Романівський фельдшерсько-акушерський пункт та Бірківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Зауваження до організаційної роботи котрих, також були виявлені.

IMG_1244 IMG_1287 IMG_1317 IMG_1351 IMG_1356 IMG_1362 IMG_1363 IMG_1456