На засіданні форуму місцевого розвитку

Нещодавно, районний ресурсний центр Зіньківської районної ради, провів засідання форуму місцевого розвитку в рамках співпраці району зі спільним проектом  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На заході була присутня керівник Полтавського обласного підрозділу впровадження проекту, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, котра проінформувала присутніх зі змінами в законодавстві для громадських об’єднань. Розповіла про основні закони, що регламентують діяльність громадських організацій, про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 42, ст.384) та інше.

Громадські організації Кирило-Ганівської, Малобудищанської, Тарасівської та Човно-Федорівської територіальних громад проінформували про процес завершення ремонтних робіт на об’єктах відповідних рад, проаналізували проблемні питання, котрі виникали під час впровадження проекту та розповідали про  шляхи їх вирішення.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя та  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда.