Шановні Зіньківчани!

26 листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою, адже саме тоді наша держава втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.

Сьогодні, ми повинні прикласти максимум зусиль, щоб подібний геноцид українського народу – більше ніколи не відбувся. Тож,  повинні бути єдині у захисті своїх прав та свобод, творенні нашої  рідної Зіньківщини, незалежної України.

Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв Батьківщини буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

голова районної ради

Сергій Нерозя