На навчальному семінарі

Нещодавно, координатор районного  ресурсного центру Зіньківської районної ради Інна Золочевська разом із головами Кирило-Ганівської та Тарасівської громадських організацій Зіньківщини відповідно Оленою Салай і Миколою Бутко, головою Батьківської сільської ради Борисом Іванченком побувала на навчальному семінарі з розвитку кооперації в сільських територіях, котрий проводив Сумський обласний ресурсний центр громад.  У роботі взяли участь  представники органів місцевого самоврядування, управлінь та відділів районних державних адміністрацій  Сумської області та інші.

На заході присутні ознайомились  із колом питань стосовно методології впровадження економічного компоненту Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», розглянули можливості економічного розвитку територій та впливу кооперативу (об’єднання громадян для реалізації спільних інтересів) на розвиток аграрного сектору. Зокрема, ознайомились із діяльністю кооперативів області, з результатами впровадження їх мікропроектів, з методологією та особливостями реалізації сільськогосподарського компоненту Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3» та іншим.

Цікавим та корисним  виявився огляд результатів впровадження мікропроектів з обробітку сільськогосподарських земель та переробки продукції на прикладі реалізованих мікропроектів СОК «Господар», а на прикладі роботи підприємства «Завод Кобзаренка» – виробництво сільськогосподарського обладнання, яке буде використовуватись в аграрному секторі.

DSCN6312 DSCN6317