З нагоди Міжнародного дня людей із обмеженими фізичними можливостями

Нещодавно,  у  районному будинку культури, відбувся святковий концерт до Міжнародного дня людей із обмеженими фізичними можливостями. Із вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами виконавчого апарату Олександр Кеда, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага,  заступник Зіньківського міського голови Геннадій Хорошун. У своїх виступах вони зазначили, що відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, які потребують захисту та підтримки. Олександр Кеда наголосив на значній фінансовій підтримці із районного бюджету, котра була у 2016 році направлена на допомогу людям із обмеженими фізичними можливостями. Так, за рахунок субвенцій із районного бюджету на Зіньківщині  діє програма підтримки соціально вразливих верст населення району «Турбота».

На неї у цьому році, для виплати одноразової матеріальної допомоги для гостропотребуючих та інвалідів, вже виділено понад 130 тис. грн. Також, із районного бюджету були направлені кошти на перевезення пільгових категорій населення, оплату послуг телефонного зв’язку та інше. На святі людей з обмеженими фізичними можливостями було відзначено грамотами різних рівнів.

На концерті присутніх радували учасники районного будинку культури, народний ансамбль «Вербиченька» та інші.

До початку концертної програми проходити шахово-шашковий турнір.

Впродовж свята проходила святкова виставка робіт  декоративно-прикладного мистецтва осіб з обмеженими фізичними можливостями.

IMG_1639 IMG_1640 IMG_1649 IMG_1653 IMG_1657