Взяли участь у створенні обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

Напередодні Дня місцевого самоврядування України, голови міських та районних рад створили Асоціацію самоврядних органів Полтавщини, обрали правління і голову організації. У роботі засідання взяв участь голова районної ради Сергій Нерозя.

Створення Асоціації означає  завершення майже річної підготовчої роботи, головною метою якої стало об’єднання громади області навколо проблем регіону, узагальнення і випрацювання досвіду їх подолання, узгодження спільного вектору розвитку органів місцевого самоврядування.

За словами голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького,  – це буде представництво для захисту інтересів громади на різних рівнях – від проектного менеджменту та співпраці з міжнародними відкритими фондами до лобіювання проблем регіону на загальнодержавному рівні.

Одним із векторів роботи у межах діяльності Асоціації стане вирішення надрових питань.  Та в першу чергу Асоціація сприятиме  обміну досвідом між громадами у подоланні проблем. Залучення коштів грантових програм і раціональне їх використання .

Представники 19 громад, які  прибули на засідання, до Асоціації входять у ролі співзасновників. Решта районів і міст зможуть приєднатись до представницького органу у будь-який момент, за бажанням. Керівником Асоціації органів місцевого самоврядування обрали Олександра Біленького, голову Полтавської обласної ради, першим заступником став Сергій Соломаха, Миргородський міський голова.

IMG_4736 (Копировать) IMG_4868 (Копировать) IMG_4819 (Копировать)

Матеріал за інформацією

веб-сайту “Полтавська обласна рада”