З нагоди Дня місцевого самоврядування!

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування! Днем людей, які беруть на себе відповідальність за  розв’язання життєво-важливих проблем місцевого розвитку, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. Це свято самовідданих людей, лідерів яким довіряють територіальні громади, які поставили своє життя на шлях служіння людям, на шлях служіння суспільству, своєму селу, селищу, місту, району, своїй країні.

З нагоди свята в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, на яких завітали працівники, ветерани органів місцевого самоврядування району, депутати рад усіх рівнів та інші. Із вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Нерозя, котрий привітав присутніх зі святом, розповів про результати роботи рад усіх рівнів, надані субвенції, проведені ремонти,поділився планами на наступний рік.

Наголосив, що День професійного свята приємна мить, проте після неї настають значно довші будні з їх тривогами, труднощами, успіхами і невдачами. Тому вже сьогодні необхідно замислитись, яким буде наступний етап нашої спільної роботи на ниві місцевого самоврядування. Перш за все, це стосується успішного завершення бюджетного року та початку нового 2017 фінансового року. Не менш важливими завданнями в умовах фінансової кризи є забезпечення стабільного функціонування об’єктів соціально – культурної сфери, покращення благоустрою населених пунктів району, поліпшення зайнятості населення, переведення опалення бюджетних установ на енергозберігаючі технології та ряд інших.

З нагоди професійного свята, до привітань приєднались голова профспілки працівників державних установ Зіньківщини Надія Лимар, заступник голови районної ради Сергій Загорулько та керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

На святі  грамотами та подяками різних рівнів були нагороджені кращі працівники органів місцевого самоврядування району.

Впродовж свята присутніх вітали артисти районного Будинку культури, вихованці шкіл міста та інші.

IMG_1790 IMG_1799 IMG_1802 IMG_1805 IMG_1806 IMG_1812  IMG_1828 IMG_1836 IMG_1846 IMG_1865 IMG_1871 IMG_1993 IMG_1999 IMG_2021 IMG_2026