Ремонтні роботи продовжуються

Справжній подарунок отримали нещодавно працівники районного Будинку культури,  а, по великому рахунку, і всі зіньківчани. Йдеться про капітальний та поточний ремонти в комунальному закладі, покращення його матеріально-технічної бази.

Ремонт розпочали із серця закладу – сцени, адже, без її міцного покриття проблемним стає саме планування та проведення заходів.

За 4 місяці ремонтних робіт повністю замінено покриття підлоги на сцені, встановлено нові вікна та двері у закладі культури. В танцювальному залі, де проходять заняття зразкового хореографічного колективу «Спалах», та у вестибюлі другого поверху оновлено старе паркетне покриття. З метою енергозбереження замінено віконні та дверні блоки фасаду. І що найприємніше роботи в цьому напрямку і далі продовжуються.

Оновлення закладу надихає артистів на нові звершення, тож культармійці працюють із молодечим запало, радують зіньківчан та гостей міста цікавими заходами.

Матеріал за інформацією

районної газети