Вітаємо!

10 грудня свій День народження відзначає  Сергій Васильович Нерозя – голова Зіньківської районної ради.

Заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Сергія Васильовича з особистим святом, бажають мирного неба над головою, міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Зіньківського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай доля дарує Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Нехай людська шана буде для Вас гідною подякою за плідну та результативну роботу, котру Ви робите на благо нашого району!