Вручили грамоту Верховної Ради України

На передодні одного з найбільших чарівних свят року –  Святого Миколая, у районному Будинку культури, за ініціативи народного депутата України Олега Кулініча,  мешканцям району було подаровано безкоштовний концерт вокального квартету «Гетьман».

Із вітальним словом до присутніх звернувся народний депутат України Олег Кулініч, котрий вручив грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом Божинському Юрію Петровичу – спортсмену – параолімпійцю, чемпіону Європи, призеру чемпіонатів світу, майстру спорту міжнародного класу з плавання.

Голова районної ради  Сергій Нерозя нагородив спортсмена нагрудним знаком  «Почесний громадянин Зіньківщини», а Зіньківський міський голова Сергій Максименко найвищою відзнакою міста – званням «Почесний громадянин Зінькова»

Концерт продовжився  вітанням від Ставківської громади, врученням короваю та вокальними виступами незвичайно талановитих, високопрофесійних  артистів квартету «Гетьман», котрі надали можливість жителям району доторкнутися до прекрасного.

Відвідали захід близько 800 жителів Зіньківщини.