Розглянули ряд питань

21 грудня, під головуванням Івана Гришка, відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту; промислової політики, будівництва,транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації та інші.

Відповідно до порядку денного начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк проінформувала депутатів про використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва та охарактеризувала діяльність  суб’єктів малого та середнього бізнесу району.

Досить детальним та змістовним виявилось обговорення питання про виконання  Програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 9 місяців 2016 року, по котрому, також,  доповідала Олена Вовк. Так, За підсумками ІІІ кварталів 2016 року Зіньківський район посів 4-5 місце серед районів області (за підсумками ІІІ кварталів  2015 року – 5; за результатами оцінки діяльності за січень – червень 2016 року район був на 3 місці в області,за результатами першого кварталу було 1 місце),  в тому числі: за окремими напрямами діяльності: економічна ефективність – 12 (за 9 місяців 2015 року -17); інвестиційно-інноваційний розвиток та зовнішньоекономічна діяльність -3 (за 9 місяців 2015 року -1-2) ; фінансова самодостатність – 6 (за 9 місяців 2015 року -10-13) ;  населення та ринок праці – 20-21 (за 9 місяців 2015 року – 22) ; житлово-комунальне господарство – 7 (за 9 місяців 2015 року -7-8).

Депутати по зазначених проектах програм  прийняли відповідні рекомендації, а проекти рішень внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

Наступне питання порядку денного стосувалось розгляду проекту районного бюджету на 2017 рік, по котрому інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько.

На спільному засіданні постійних комісій були обговорений план роботи постійних комісій на 2017 рік та інше.