Розроблено проект районної Програми на 2017 рік

Управлінням економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації разом з іншими управліннями,відділами  та секторами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади району, виконавчими комітетами міської,селищної сільських рад району та відповідно до Закону України від 23.03.2000 № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 26.04.2003 № 621 «Про розроблення прогнозних i програмних документів економічного i соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» розроблено проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

Із матеріалами програми можна ознайомитись за наступним посиланням