Відбудеться семінар для бухгалтерів району!

5 січня 2017 року в приміщенні залу засідань Зіньківської районної ради відбудеться навчальний семінар для керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств, сільських та селищних голів

Початок об 11:00 Тривалість 4-5 годин

З 1 січня 2017 року очікується повна відміна спецрежиму ПДВ та нова хвиля податкової реформи, яка суттєво зачіпає інтереси сільгоспвиробників. Щоб підготуватися до завтрашніх змін доцільно сьогодні зробити певні дії, про які ми і поговоримо на навчальному семінарі 5 січня 2017 року.

Семінар буде проведено за сприяння ВГО «Спілка сільських жінок України» та участю експертів ГО «Інститут податкових реформ» з питань оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, редакції  журналу «АгроPRO».

Участь в навчальному семінарі – Безкоштовно.

Перелік питань, запропонованих до навчального семінару:

1. ПДВ (огляд перспективних змін Податкового кодексу, що стосуються сільськогосподарських товаровиробників, перехід на сплату ПДВ до бюджету, зміни СЕА, можливість застосування квартального податкового періоду, наслідки форс-мажору у 2017 році тощо).
  2. Єдиний податок 4 групи у 2017 році (нормативна грошова оцінка як база оподаткування, ставки, економічна доцільність застосування спеціального режиму оподаткування).
  3. Акцизний збір для сільськогосподарських підприємств (огляд перспективних змін Податкового кодексу щодо акцизного збору, що зачіпають інтереси сільгоспвиробників, договори – підряду тощо).
  4. ПДФО та військовий збір (орендна плата, звітність).
  5. Перспективи контрольно-перевірочної роботи для агропідприємств.
  6. Договір оренди землі — основний документ при використанні землі (нові вимоги до договорів, особливості складання, як убезпечити свої права користування, тощо).
  7. Зміни у правилах використання земель, власники яких померли. Новий порядок відліку терміну на поновлення договорів оренди таких земельних ділянок. Визнання спадщини відумерлою — спрощення процедури, розширення кола осіб, що можуть звертатися до суду, інші зміни.
  8. Судова практика з актуальних питань використання земельних ділянок державної, комунальної та приватної форм власності.

Просимо всіх зацікавлених осіб зареєструватися та надати заздалегідь запитання до експертів, щоб вони змогли  підготувати відповіді.

За довідками звертатися за адресою м. Зіньків, вул.. Воздвиженська 14 (приміщення критого ринку) тел.. 0997804727  Галина Петрівна, або тел.. 0957969242 – Тетяна Олександрівна.