Завдяки виваженому рішенню

Значну допомогу у вирішенні питань соціального захисту населення надають виконкоми місцевих рад району. Своєчасне рішення виконавчих комітетів рад району щодо початку опалювального сезону для будинків з індивідуальним опаленням дало змогу громадянам отримувати субсидію вже з 1 жовтня. Завдяки виваженому рішенню депутатів районної ради щодо виділення додаткових коштів з районного бюджету, було відновлено та збережено пільгові перевезення на приміських маршрутах та пільговий телефонний зв’язок, збільшились розміри одноразової матеріальної допомоги.

Протягом 2016 року працівники управління не відчували гострої потреби у канцелярських товарах (папір, скорозшивачі, стрічки та фарба для принтерів). Виділено кошти для придбання  комп’ютерної техніки, що дає змогу забезпечити стабільну роботу управління.

Матеріал за інформацією

Віктора Півня,