Відбулась офіційна фіксація рекорду України “Найвища новорічна ялинка, яка росте”

30 грудня, експертами із національного реєстру рекордів України, відбулась офіційна фіксація рекорду України “Найвища новорічна ялинка, яка росте”. Такою стала наша зіньківська новорічна красуня, висота якої  сягає 23,7 м.

Із вітальним словом до присутніх звернувся  Зіньківський міський голова Сергій Максименко, котрий привітав зіньківчан із досягненням міста, побажав їм щастя, різдвяних радостей, міцного здоров’я та здійснення всіх заповітних мрій та бажань.

На заході було проведено оголошення підсумків конкурсу на краще новорічне оформлення фасадів та вітрин об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств, установ та житлових будинків в населених пунктах Зіньківської територіальної громади до Нового 2017 року. Конкурсна комісія визначила переможців у чотирьох номінаціях.

У номінації «Краще новорічне оформлення торговельних об’єктів, об’єктів ресторанного господарства і побутового обслуговування населення» перемогли магазин «Універсам» та «Елена». У номінації «Краще новорічне оформлення підприємств, установ та організацій» –  ПАТ АТП 15339 та колектив Зіньківської дитячої музичної школи. «Краще новорічне оформлення житлового будинку» – Василь Григорович Храпач, вул.. Широка, 57. « Зимова феєрія мого під’їзду» –  5-й під’їзд 7-а по вул. Воздвииженській.