На навчальному семінарі

5 січня 2017 року, в залі  засідань Зіньківської районної ради, відбувся навчальний семінар. У заході взяли участь керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств, представники територіальних громад району та інші. Семінар проведено за сприяння ВГО «Спілка сільських жінок України» та участю експертів ГО «Інститут податкових реформ» з питань оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, а також  редакції  журналу «АгроPRO».

Основне питання порядку денного стосувалось обговорення змін до чинного законодавства. Так, з 1 січня 2017 року, очікується повна відміна спецрежиму ПДВ та нова хвиля податкової реформи, яка суттєво зачіпає інтереси сільгоспвиробників.

Окрім цього, на семінарі були розглянуті питання щодо нових вимог до договорів оренди землі, особливості їх складання;  зміни у правилах використання земель, власники яких померли; розглядалась судова практика з актуальних питань стосовно використання земельних ділянок різних форм власності та інше.