Побували у спортивному залі ФСТ «Колос»

Виявляється, залучити кошти з державного бюджету на розвиток інфраструктури району – лише півсправи, бо тільки після того, як об’єкт буде зданий в експлуатацію, можна буде зітхнути з полегшенням. Так, народний депутат України Олег Кулініч, стараннями якого в район зайшли мільйони гривень, разом з головою районної ради Сергієм Нерозею, депутатом обласної ради Олександром Путрею, міським головою Сергієм Максименком, заступником міського голови Олександром Теслею, напередодні новорічних свят, побували у спортивному залі ФСТ «Колос», де завершені роботи першої черги по освоєнню коштів.

Оглянувши зроблене, Олег Кулініч наголосив, що після завершення ремонтних робіт спортивний зал має використовуватися для проведення ігр з волейболу, баскетболу, тут будуть тренуватися борці, але в жодному разі капітально відремонтований спортивний зал не має слугувати за футбольний майданчик.

Потім присутні вкотре усі разом визначалися з місцем встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям на території міського стадіону, інших спортивних споруд, говорили про оновлення місць для сидіння.

Цього ж дня Олег Кулініч побував на КНС №1, нагадаємо, що реконструкція каналізаційного колектора в місті успішно завершена. Понад три мільйони гривень державної субвенції стараннями Олега Кулініча було залучено на ці роботи. Про проведену роботу розповів начальник Зіньківського міського комунального підприємства Леонід Клочко.

Олег Кулініч та Сергій Нерозя проїхали вулицями міста, запланували ряд робіт вже на цей, новий рік.

Народний депутат України, спілкуючись з працівниками редакції газети «Голос Зіньківщини», відмітив, що за останній рік наш район, дякуючи зусиллям голови районної ради Сергія Нерозі відчутно змінився, свідченням тому велика робота по капітальному ремонту цілого ряду установ та організацій району, приведенню їх в належний вигляд, оснащенню необхідним устаткуванням та обладнанням.

Матеріал за інформацією

районної газети