Не стоять осторонь проблем інвалідів та пенсіонерів району!

У 2016 році депутатським корпусом районної ради здійснювалась постійна фінансова підтримка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району. Так, вивчивши роботу та проаналізувавши потреби територіального центру, із районного бюджету було виділено 1, 2 тис. грн. – на оплату за соціальне обслуговування у структурних підрозділах територіального центру громадян, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, але з певних об’єктивних причин її не надають.  За рішенням депутатів районної ради, до Центру були направлені додаткові кошти в сумі 10 тис. грн. на придбання засобів реабілітації, 24,5 тис. грн. – на заміну газового котла, 56 тис. грн.. – на закупівлю оргтехніки.

В грудні 2016 року на бюджетній комісії районної ради було піднято питання щодо можливості виділення додаткових коштів у 2017 році на ремонт та придбання засобів для надання фізіотерапевтичних послуг, лікувальної фізкультури, підтримки здоров’я, здійснення профілактичних засобів, які користуються великим попитом у населення району.