Готуючись до чергової сесії районної ради

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 14, 15 регламенту районної ради затвердженого рішенням другої сесії сьомого скликання від  24 листопада 2015 року «Про регламент районної ради», пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання планується провести у першій половині лютого 2017 року в залі засідань районної ради та районної державної адміністрації (м. Зіньків, вул.Воздвиженська, 40).

Нагадуємо що у відповідності до статей 25 – 28 регламенту районної ради затвердженого рішенням другої сесії сьомого скликання від 24 листопада 2015 року «Про регламент районної ради» існує процедура підготовки та організації розгляду питань, які вносяться на розгляд сесії.

Проекти рішень, інші матеріали з питань, рекомендованих для розгляду на сесії, в міжсесійний період подаються до виконавчого апарату районної ради, але не пізніше, ніж за 5 днів до призначеної дати проведення чергової сесії.

Про дату та час проведення пленарного засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання буде повідомлено додатково у районних засобах масової інформації.

У разі виникнення додаткових питань щодо проведення чергового пленарного засідання сесії районної ради звертайтеся до керуючого справами виконавчого апарату районної ради Кеди О.С. за телефоном 3-27-85.