З нагоди державного свята

22 січня в Україні відзначається загальнодержавне свято – День Соборності.

З нагоди свята, 20 січня,  представники органів місцевого самоврядування, управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району зібрались на урочистий мітинг біля пам’ятника Великому Кобзарю.

Захід відкрив Зіньківський міський голова Сергій Максименко. Зі словами вітання до присутніх звернувся  заступник голови районної ради Сергій Загорулько та голова райдержадміністрації Віталій  Панченко. У своєму виступі Сергій Загорулько наголосив, що День Соборності поєднує минуле і сьогодення нашої держави, стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі.

Мітинг продовжився покладанням квітів громадськістю  до пам’ятника Тарасу Шевченку. Після чого, у комунальному закладі «Районний Будинок культури» відбувся урочистий концерт.

У день свята, на фасадах будівель, установ та організацій міста буде розміщено Державний прапор України.