Хочуть встановити спортивні майданчики

Голова районної ради Сергій Нерозя та депутат обласної ради Олександр Путря минулого вівторка взяли участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, де йшлося про будівництво в області у 2017 році спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Наскільки серед населення, переважно молоді, гра у футбол стає популярною свідчить кількість заявок на будівництво майданчиків – їх на поточний рік від районів надійшло 32, а, було зазначено на комісії, майданчиків зведуть близько половини. Тож до найближчої сесії обласної ради будуть розроблені критерії відбору проектів, що фінансуватимуться першочергово. Враховуватиметься готовність громад до співфінансування, наявність у їхніх бюджетах коштів на відповідні програми.

На комісії вносилася пропозиція при визначенні першочергових претендентів на встановлення сучасних майданчиків обов’язково враховувати кількість місцевого населення.

Сергій Нерозя та Олександр Путря підняли клопотання перед обласною радою про встановлення в Зіньківському районі двох спортивних майданчиків зі штучним покриттям.