На розширеному засіданні обласної президії ВФСТ «Колос».

24 січня, в депутатській кімнаті районної ради, відбулось розширене засідання обласної президії ВФСТ «Колос».

У роботі взяли участь депутати обласної ради Олександр Путря та Олександр Алексюк, голова Полтавської організації ВФСТ «Колос»  Анатолій Головань, голова Полтавської районної організації ВФСТ «Колос» Світлана Рябота, голова Миргородської районної організації ВФСТ «Колос» Петро Стукало, голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, голова Федерації Футболу Зіньківщини Олександр Яременко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту  райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха, заступник міського голови Геннадій Хорошун та інші.

Відповідно до порядку денного було детально розглянуто питання, що стосувалося роботи районної організації ВФСТ «Колос» Зіньківського району.

На засіданні голова районної ради ФСТ «Колос» Андрій Діхтяренко нагородив грамотою чемпіона Європи, призера чемпіонатів світу, майстра спорту міжнародного класу із плавання зіньківчанина Юрія Божинського.