Відвідали розширене засідання колегії облдержадміністрації

Нещодавно, заступник голови районної ради Сергій Загорулько відвідав розширене засідання колегії облдержадміністрації, яке провів голова облдержадміністрації Валерій Головко.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто питання: про підбиття підсумків функціонування системи цивільного захисту області та завдання на 2017 рік; про легалізацію заробітної плати та зайнятість населення, персональну відповідальність керівників місцевих робочих груп за підсумками роботи в 2016 році;

звіт начальника управління Держпраці у Полтавській області Щербака Сергія Леонідовича про стан справ у галузі відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 667 та від 09.10.2013 № 964; звіт голів Решетилівської райдержадміністрації Перепелиці Романа Миколайовича та Чутівської райдержадміністрації Апряткіна Сергія Михайловича про забезпечення економічного та соціального розвитку районів протягом 2016 року.

За результатами роботи колегія прийняла відповідні рішення.

Матеріал за інформацією

веб-сайту “Полтавська обласна рада”