Розглянули найсуттєвіші проблеми навчальних закладів Зіньківщини

30 січня народний депутат України Олег Кулініч, голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя і керівник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно побували у робочій поїздці. Вони оглянули стан навчальних закладів Зіньківського району, обговорили їх поточні проблеми з директорами шкіл, зустрілись з сільськими головами.

Мета поїздки полягала у детальному ознайомлені із умовами, в яких навчаються діти та віднайти можливі шляхи вирішення  соціальних проблем, що виникли у територіальних громадах. Найсуттєвіші проблеми навчальних закладів району – необхідність повної чи часткової заміни вікон на металопластикові, ремонт даху та інше.

Цього дня, народний депутат України та керівництво району відвідали Зіньківську спеціалізовану школу I-III ступенів № 2 та опорний навчальний заклад «Зіньківська  спеціалізована школа I-III ступенів №1». Побували у Великопавлівській, Лютенськобудищанській, Бірківській, Дейкалівській, Шилівській, Пишненківській, Ставківській сільських  громадах.

Під час робочого візиту, не оминули увагою питання галузі охорони здоров’я району. Так, зазначили, що Лютенськобудищанська, Бірківська та Дейкалівська  амбулаторії, які обслуговують велику кількість людей, потребують сучасного стоматологічного крісла з відповідним обладнанням. У вирішенні цього та інших питань пообіцяли посприяти.