Зібрали гуманітарну домомогу

У Полтавській області оголошено масштабну Всеукраїнську акцію по допомозі цивільному населенню та захисникам міста Авдіївка, що постраждали внаслідок активних бойових дій під час проведення антитерористичної операції. У зв’язку із цим, у Зіньківському районі було проведено комплекс заходів по збору гуманітарної допомоги для постраждалих жителів та захисників м. Авдіївка. Прийом відповідних речей проводив районний волонтерський координаційний центр, що працював на базі  Зіньківської спеціалізованої  школи I-III ступенів № 2.

Наразі із Зіньківщини відправлено перші вантажі із теплими речами, продуктами харчування, медикаментами та іншим.

Активно долучилися до збору гуманітарної допомоги небайдужі зіньківчани, підприємства, установи, організації району, органи місцевого самоврядування району, територіальні громади Зіньківщини та інші.