Обговорили питання життєдіяльності міста та району

Днями, у кабінеті голови районної ради відбулась робоча зустріч. Народний депутат України Олег Кулініч, голова районної ради Сергій Нерозя, Зіньківський міський голова Сергій Максименко та його заступник Олександр Тесля  обговорили плани співпраці на нинішній рік по всім основним питанням життєдіяльності міста та району, по реалізації соціально-економічних та інфраструктурних проектів.

Нині у місті планується відновлення артезіанських свердловин для того, щоб забезпечити зіньківчан  якісною питною водою, розглядається проблема водогонів та каналізаційних мереж, одна з ланок яких знаходиться в аварійному стані та вимагає негайного ремонту. Під час зустрічі, обговорили питання ремонту Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів №2, адже там необхідно проводити роботи по енергозбереженню і ремонту даху, привести до ладу каналізацію.

Також в розмові підняли проблему нестачі техніки для комунальних потреб міста (сміттєвози, асенізаційні машини, екскаватор), ознайомились із планами по ремонту доріг. Сергій Миколайович розповів про те, які дороги в місті ремонтуватимуться в першу чергу,  наголосив на болючій проблемі – об’їзній дорозі  Зінькова.

Під час зустрічі народний депутат України разом із керівництвом району та міста обговорили майбутнє святкування Дня Зінькова, який традиційно відзначають на початку вересня, та орієнтовну програму заходів.

Окрім згаданих тем, обговорили подальшу реконструкцію спортивного залу «Колос», продовження ремонтних робіт у Центральні районній лікарні,  необхідність закупівлі для медичного закладу відповідного сучасного обладнання.

Зупинились на низці земельних питань, головне з яких – передача земель за межами населених пунктів місцевим громадам, а також  на проблемах наповнення місцевих бюджетів.